Hotel Bumbálka patří s kapacitou 47 lůžek mezi typické beskydské rodinné hotely s osobitou a přátelskou atmosférou. V hotelu naleznete restauraci, která slouží také jako jídelna pro větší skupiny hostů, noční bar s posezením, salónek pro individuální akce či semináře a jiné aktivity pro uzavřenou společnost, včetně kulečníku a možnosti privátní diskotéky s příslušným vybavením.

Pro vyznavače individuálních, či uzavřených společností nabizíme možnost pořádání akcí ve zcela oddělených prostorách stylové koliby s vnitřním i venkovním otevřeným ohništěm a privátním barem!

Součástí hotelu je také sportovní víceúčelový areál s umělým povrchem, který lze dispozičně upravit nejen na tenisový kurt, ale také pro potřeby nohejbalu, volejbalu a dalších míčových her. Dále nabízíme terasy se slunečníky, spoustou udržovaného travnatého prostoru pro volný pohyb dětí, vlastní parkoviště pro osobní auta, motorky a asi 50 metrů vzdálené parkoviště pro kamiony a autobusy. Také Vaši čtyřnozí miláčci jsou zde vítáni. To vše je pro naše hosty zcela ZDARMA. K dispozici je také hotelová sauna pro 8 osob.

Hotel Bumbálka se nachází na hraniční hřebenovce pro pěší a cykloturistiku, ale v zimním období samozřejmě na běžkařských trasách z Javorníků Vsetínských vrchů na Bílý Kříž Visalaje (u Lysé hory), potažmo až do Mostů u Jablunkova, takže všichni milovníci turistiky si opravdu přijdou na své. V létě i v zimě Vás pak může přivézt a odvézt několik cyklobusů, resp. skibusů z Ostravska, Novojičínska, Zlínska i Kroměřížska.

 

Náš rodinný hotel, i když se nachází blízko páteřní silnice z Rožnova pod Radhoštěm do Žiliny, je zároveň přirozeně vklíněn do nádherné beskydské přírody a umožňuje tak všem turistům nasát plnými doušky její atmosféru a přitom mít možnost navštívit bez větších obtíží architektonické skvosty jakými jsou Pustevny a vrchol Radhošť, rožnovský skanzen, Jurkevičovu rozhlednu nebo rozhlednu Súkenická, lidové stavby a muzeum ve Velkých Karlovicích nebo na Soláni či v Bílé.

Pokud by si chtěl někdo zpříjemnit pobyt koupáním na přehradě na Horní Bečvě nebo Balatonu v Novém Hrozenkově, či užít si to pravé wellness nebo projížďky na koních, vše se od hotelu Bumbálka nachází do 15 minut jízdy autem.

V zimě si pak můžete doslova vybírat mezi několik minut vzdálenými lyžařskými areály v BíléMezivodí, na Horní Bečvě, ve Velkých Karlovicích nebo v Makově, pro méně náročnější lyžaře Vám nabízíme menší soukromé vleky a přilehlá hřebenovka se pak přirozeně promění ve fantastickou běžkařskou hřebenovou trasu, po níž se v zimě projede několik tisíc milovníků běžek z Čech, Slovenska i Polska. Pro naše klienty jsme navíc schopni zajistit výhodnější ceny ve všech turistických destinacích.